Отборът на  Чавдар“ Етрополе започна подготовка за новия сезон на 27-ми

...

„Чавдар“ Етрополе и „Миньор“ Перник завършиха наравно в контрола

Отборът на  „ Чавдар “ Етрополе стартира подготовка за новия сезон на 27-ми юни.

На 6-ти юли бе и първата контрола на отбора от Етрополе против тима на „ Миньор “ Перник. Двубоя сред двата отбора приключи с еднакъв резултат 2:2.

„ Чуковете “ поведоха в резултата още в 11-та минута след центриране на Венцислав Василев. Шест минути по-късно гостите от Перник удвоиха своя задатък. В 41-ата минута етрополци вкараха първото попадение в мача. Точен за „ Чавдар “ бе Мартин Кръстев, който бе изведен пред противниковата врата от Христо Василев. Второто полувреме на мача, старши треньорът на „ Чавдар “ Етрополе Йордан Юруков пусна в игра втори тим. Двата тима на терена демонстрираха една равностойна игра, което демонстрира и резултата след края на последния съдийски сигнал. Минути преди края на дуела, Николай Ботев вкара второто попадение за тима на Етрополе
Източник: novinata.bg